Audyt strony internetowej

Czym jest i  jak przebiega audyt seo strony internetowej w agencji marketingu internetowego Strona to proste.

Audyt Strony internetowej (portalu,  personalnego bloga, lub sklepu internetowego ) polega na dostosowaniu strony lub systemów pokrewnych opisanych powyżej do aktualnych wytycznych Google  dotyczących budowy i treści na posiadanej stronie www.

Dlaczego potrzebny jest audyt  stron internetowych  jest ważny.

Algorytm wyszukiwarki Google podlega  ciągłej  ewolucji, która ma na celu dostarczenie użytkownikowi  jak najlepszych treści po wpisaniu  do niej frazy kluczowej.

Posiadanie na stronie informacji poddanych stałemu audytowi ( zgodnych z wymogami Google) jest bardzo  istotne dla uzyskiwania wysokich pozycji dla  pozycjonowanych sklepów internetowych, blogów i stron w wynikach wyszukiwania ang. SERP (Search Engine Results Page).

Co wchodzi w skład audytu  strony www:

Wdrożenie na stronie klienta zmian  i ulepszeń  zalecanych przez Google.

Dobór właściwych słów kluczowych ( dających jak największy ruch użytkowników pochodzący bezpośrednio z wyszukiwarki internetowej Google (z wyników organicznych).

Główne korzyści z dobrze przeprowadzonego seo audytu to.

Duży ruch nowych użytkowniku w skali miesiąca czy roku. (którzy są potencjalnymi klientami odwiedzającymi  sklep internetowy, lub stronie z Warszawy, Poznania, Gdańska Wrocławia i innych miejsc Europy oraz Świata).

Brak konieczności wydawania pieniędzy na inne formy promocji i reklamy co wpływa na znaczne oszczędności ponoszonych kosztów na marketing firmy.